Gå till innehåll

Instagramtävling

Välkommen till Hi-Fi Klubbens årliga jultävling som vi i år kör på Instagram. Vi vill nämligen gärna se bilder från er på bra ljud, musikupplevelser och snygga produkter.

Därför kommer vi varje vecka att utse en vinnare bland alla som har postat bilder som på bästa möjliga sätt berättar en historia om bra ljud, hifi, en musikupplevelse, läckra produkter eller något annat du kopplar till vår gemensamma passion för ljud och musik.

Det enda du behöver göra är att använda hashtaggen #hifijul och tagga Hi-Fi Klubben med @hifiklubbense när du lägger upp din bild på Instagram.

Vi utser en vinnare på följande datum:

Måndag den 11 december – pris: SONOS PLAY:5 trådlös högtalare
Måndag den 18 december – pris: B&W PX hörlurar
Måndag den 25 december – pris: NAD D3020 förstärkare + DALI ZENSOR 1 högtalare

Vi använder småkakor (cookies), så att du kan använda vår webbutik. Vi använder dem också för att få fram hur våra hemsidor används, så vi hela tiden kan göra dem bättre, självklart medan vi lyssnar på vår favoritmusik. Genom att fortsätta godkänner du detta. Läs mer om cookies här