Gå till innehåll

Podspeakers

Vi säljer inte längre Podspeakers

Hi-Fi Klubben och Podspeakers har avslutat samarbetet och går nu skilda vägar. Vi meddelar detta med tungt sinne då Podspeakers länge har varit ett av Hi-Fi Klubbens centrala och definierande varumärken. Vi tror dock att det här är ett val som kommer att gagna bägge parter.

Vi arbetar kontinuerligt med att hitta nya alternativ för dig som älskar både hifi-ljud och snygg design med karaktär. Du är alltid välkommen att fråga i våra butiker eller kontakta vår kundsupport om du vill veta något om våra nya produkter. Detsamma gäller om du har frågor som gäller din Podspeaker eller om den behöver repareras. Vi hjälper dig!

Vi tackar Podspeakers för många års gott samarbete och önskar dem ett lycka till framöver.

Vi använder småkakor (cookies), så att du kan använda vår webbutik. Vi använder dem också för att få fram hur våra hemsidor används, så vi hela tiden kan göra dem bättre, självklart medan vi lyssnar på vår favoritmusik. Genom att fortsätta godkänner du detta. Läs mer om cookies här