Hopp til innhold

VÄRDE UPP TILL 7 990 KR

KÖP EN SAMSUNG QLED-TV OCH FÅ EN
EXTRA SAMSUNG-PRODUKT

Just nu har Samsung en QLED-kampanj där valfriheten står i fokus. När du köper någon av de QLED 2020 TV-apparater som ingår i kampanjen från HiFi Klubben eller någon annan Samsung-återförsäljare så medföljer en elektronikprodukt från Samsung som du själv kan välja.

VALET STÅR MELLAN TRE PRODUKTER MED ETT VÄRDE UPP TILL 6 995 KR.

Kampanjen hanteras direkt av Samsung, läs mer nedan.

SÅ HÄR FÅR DU DIN PRODUKT

  1. Köp Q80T 65” och större, eller valfri storlek av Q90/Q95T/Q800T/Q900T/Q950T hos någon av de utvalda nordiska återförsäljarna, i butik eller online.
  2. Registrera ditt köp på www.samsung.com/se/offer/qled-2020-offer senast 1 december 2020.
  3. Din valda produkt skickas ut inom 30 dagar efter registrering.

Erbjudandet gäller för privatkunder (inte företagskunder) som handlar i perioden från 17 augusti 2020 till 1 november 2020 och kan inte kombineras med andra erbjudanden. Erbjudandet kan endast användas en gång per hushåll och endast en gång per kvitto/faktura. Kampanjen körs hos utvalda nordiska Samsung-återförsäljare, och de Samsung-produkter du kan få på köpet säljs inte på HiFi Klubben.


Maskinöversättning upptäckt

Oj då. Det verkar som att du använder ett maskinöversättningsverktyg för att visa den här sidan. Även om det kan vara bekvämt, kan det leda till oväntat beteende och i vissa fall göra sidan instabil eller till och med oanvändbar.

För bästa upplevelse rekommenderar vi att du inaktiverar översättningsverktyget. Om du väljer att fortsätta, var medveten om att vissa funktioner kanske inte fungerar som de ska.